Dikey Tül Perde Şikayet Var

Dikey Tül Perde Şikayet Var

Türkiye’nin ilk Perde E-Ticaret sitesi olan ve Tül, Kruvaze, Fon, Zebra ve Stor çeşitleri ile siz değerli müşterilerine en iyi ürünleri en iyi fiyat garantisi ile sunan Perderium, müşterilerinden yoğun olarak Dikey Tül Perde istenilmesi üzerine bu konuyu açma gereksinimi duymaktayız. Dikey Tül Perdeleri mağazalarımızda metrekare fiyatlarını oldukça indirimli satarak birçok müşteriyi yeni nesil dikey tül perde sahibi yaptık. 3 ay gibi kısa süre geçtikten sonra kirlenen dikey tül perdeleri temizleme zamanı geldiğinde oldukça sorunsal bir dönem başlamış oldu. Yıkaması bakımından ve makina konusunda oldukça sorun çıkartan Dikey Tül Perde hakkında oldukça şikayet aldık ve biçok müşterimizin Dikey Tül Perde ürünlerini geri iade aldık. Bunların yerine sade tül perde hizmeti sağladık.

Dikey Tül Perde Şikayet Var adlı konumuzda, dikey tül perdelerin yıkanması konusunda ve kullanış bakımından oldukça zahmeli olduğu, takılma sökülme gibi problemler doğurmalarını göz önünde bulundurarak Dikey Tül Perde satışlarımızı iptal ettik. Perderium siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri ve en garantili ürünleri satarak müşteri memnuniyetini düşündük. Bizler sadece bugünü değil, yarınımızı ve nice 10 seneleri düşünerek sizlere hizmeti sunmaktayız.

Örnek Dikey Tül Perde Modelleri aşağıdadır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , , , , , ,

Dikey Tül Perde Şikayet Var (1 Yorum)

  1. evet dikey tül perdelerden bende hiç memnun değilim. kullanış açısından çok zor hele yıkama konusunda tamamen kötü. en güzeli tül perde

× Whatsapp Destek Hattı