Ev Tekstili Ürün Satışlarımız Başlamıştır

Ev Tekstili Ürün Satışlarımız Başlamıştır

Türkiye’nin ilk Perde E-Ticaret hizmeti veren Perderium Online Alışveriş Mağazası artık Ev Tekstili sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Perderium yıllardır internet sektöründe Taç marka, Tül Perde, Zebra Perde, Kruvaze Perde ve Fon Perde hizmeti veren Google’da Perde türevli kelimelerin başında gelen, internette ilk Perde E-Ticaret sitesi olan ve müşteri memnuniyeti konusunda lider olarak gündemin en iyisi olma yolunda ilerleyen Perderium artık yoğun ilgi üzerine Ev Tekstili ürünleri satışlarına başlamıştır.

Perderium Ev Tekstili kategorisinde; Nevresim Takımları, Pike Takımları, Masa Örtüleri, Yatak Örtüleri, Battaniye, Uyku Setleri, Yastık, Yorgan, Çarşaf, Havlu ve Bornoz çeşitleri ile gündemin en iyisi olma yoluna giriş sağlamıştır. Çok yakın bir sürede E-Ticaret sitemiz üzeri gerekli ürün girişleri sağlanacak olup, tarafınıza en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Perderium, Ticaret sektörüne yıllarını vermiş ve müşteri memnuniyetini en ön sıralara getirmeyi hedeflemiştir. Perderium ile en iyisine sahip olmak artık çok daha kolay!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: ,

Ev Tekstili Ürün Satışlarımız Başlamıştır (2 Yorum)

  1. Perdelerimi sizden aldım ve çok memnun kaldım. Yeni ev düzdüğümüz için ev tekstili ihtiyacımda var nevresim, bornoz, pike, battaniye gibi ihtiyaçlarım olucak. Sizlerin ev tekstili ürünlerini bekliyorum. bi an önce satışa çıkarın alayım 🙂

    • Asuman hanım merhaba! 1 ay içerisinde ev tekstili ürünlerimizi sitemizde görebilirsiniz. İlk 2 ay %70 indirim uygulanacak bir kategori olacak, saygılar.

× Whatsapp Destek Hattı