Zebra Perde Kullanma Talimatları

Zebra Perde Kullanma Talimatları

Perde Haberleri 20 Ağustos 2020
Kasalı zebra perde montaj kolaylığı sağlamak amacıyla ayakları profil üzerinde önceden monte edilir. Zebra perdenin montajı yere paralel olarak yapılmalıdır. Portraylar hizalı bir şekilde tavana veya duvara monte edilmelidir. Perde profili veya kutusu, portraylar üzerindeki tırnaklara hafifçe bastırılarak yerine oturtturulur. Tavana montajda perdenin mermer veya pencere kollarına çarpmaması için perde, yeterli mesafede ön kısımdan takılmalıdır. Zemin bozukluğundan dolayı perde sağa veya sola doğru sarma yaparak..
Devamını oku..
Ahşap Jaluzi Kullanma Talimatı

Ahşap Jaluzi Kullanma Talimatı

Perde Haberleri 14 Haziran 2020
Ahşap Jaluzi perdenin montajı yere paralel olarak yapılmalıdır. Ahşap jaluzi perdenin yüksekliğine göre toplama payı dediğimiz (perdenin toplanmış yüksekliği )25-40cm arasında değişebilir. Bu ölçü dikkate alınarak montaj yeri doğru tespit edilmelidir. Mekan da ki açılır pencere veya kapıların kullanımını engellemeyecek şekilde uygulaması yapılmalıdır. Montajı yapılacak ene göre yeterli ayak kullanılmalıdır. Perde orijinal ayaklarıyla üst rayın iki ucundan tavana asılmasıyla monte edilir. Genişliğe göre ortaya destekleyici..
Devamını oku..
Perderium’da 10.Yıl Coşkusu !

Perderium’da 10.Yıl Coşkusu !

Perde Haberleri 12 Nisan 2020
Perderium E-Ticaret sitesinin kuruluşunun 10.yılını coşku ile kutluyoruz. Perderium siz değerli müşterilerine PERDE hizmeti veren firmadır. 2010 Nisan ayında kuruluşu gerçekleşen ve Türkiye’nin dört bi yanı olmak üzere Dünya çapında her noktada satış şubeleri aracılığı ile hizmet sağlayan Perderium E-Ticaret firmasında en yeni tül perde modelleri ve fon ürünleri ile birlikte Zebra Stor Perde, Mekanizmalı Kruvaze Perde ürünleri satışı yapılmaktadır. Perderium kurulduğu ilk günden bugüne..
Devamını oku..
Taç Yeni Desen Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

Taç Yeni Desen Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

Perde Haberleri 26 Ocak 2020
Türkiye’nin ilk Perde E-Ticaret Alışveriş sitesini kuran ve tüm dünyanın odak noktası haline gelen Teknoloji konusunda üstün seviyeli ekibi ile Perderium her zaman en iyisini sunan firma olmuştur. Perderium Store mağazasası olarak bilinsede iş yerimizin içerisinde Pierre Cardin, Verdi, Vinaldi ve TAÇ gibi dünya markaları ürünü yer almaktadır. E-Ticaret sitemiz üzerindede görüldüğü gibi bizler Perderium ekibi olarak genellikle marka ürünü önermemizdeki en büyük amaç ve..
Devamını oku..
Perderium İstanbul Bağcılar Şubesi

Perderium İstanbul Bağcılar Şubesi

Perde Haberleri 18 Ocak 2020
Türkiye’nin ilk kurulmuş olan ilk Perde E-Ticaret sitesi olan Perderium, İstanbul Bağcılar Şubesi hizmetine devam ediyor. Stoklarımızda daha çok Tül Perde, Kruvaze Perde, Fon Perde, Zebra Stor Perdeler mevcuttur. ve Tüm Perde kategorisinde %70’e varan NET indirimler mevcuttur. Perderium istanbul Bağcılar Şubesi net adresi Bağcılar meydanı no 21. Tüm İstanbul halkını bekliyoruz… Perderium hizmet noktaları: Kadıköy, Üsküdar, Fatih, Beşiktaş, Tuzla, Eyüp, Beykoz, Sarıyer, Başakşehir, Zeytinburnu,..
Devamını oku..
Dikey Tül Perde Şikayet Var

Dikey Tül Perde Şikayet Var

Perde Haberleri 14 Aralık 2019
Türkiye’nin ilk Perde E-Ticaret sitesi olan ve Tül, Kruvaze, Fon, Zebra ve Stor çeşitleri ile siz değerli müşterilerine en iyi ürünleri en iyi fiyat garantisi ile sunan Perderium, müşterilerinden yoğun olarak Dikey Tül Perde istenilmesi üzerine bu konuyu açma gereksinimi duymaktayız. Dikey Tül Perdeleri mağazalarımızda metrekare fiyatlarını oldukça indirimli satarak birçok müşteriyi yeni nesil dikey tül perde sahibi yaptık. 3 ay gibi kısa süre geçtikten..
Devamını oku..
Perderium 2020 Yılı Perde Modelleri

Perderium 2020 Yılı Perde Modelleri

Perde Haberleri 8 Aralık 2019
Perde Modelleri kelimesi Google arama motorunda oldukça yüksek hacimli aranan kelime ve bakılan kategoridir. Türkiye’nin ilk PERDE E-Ticaret satış sitesi olan Perderium ise birçok Görseller bölümünde ilk sıralarda yerini almaktadır. Siz değerli müşterilerimiz Perde arayışlarına genellikle Görseller’den yapmakta ve gördüğü ürünü sipariş etmektedir. Perderium internet ortamında 3.yılını hizmet vermekte ve ilk günki misyon ile vizyonuna uyarak emin adımlarla hizmet ilerleyişine devam etmektedir. Perderium’da; Tül Perde,..
Devamını oku..
Tül Perde mi Zebra Perde mi ?

Tül Perde mi Zebra Perde mi ?

Perde Haberleri 3 Ekim 2019
2019 yılının Ekim ayının gelmesi sebebi ile kış kendini göstermiştir. Soğuk havalar kapıda ve kış temizliği başlamıştır. Her ne kadar temizlik yapılsa bile, evde yanacak olan kalorifer soba gibi ısıtma olanakları sebebi ile ev içerisinde batan eşyalar olacaktır. Durum böyle olunca ilk kirlenecek ev eşyası doğal olarak PERDE’dir. Google aranma sonuçlarını incelediğimizde ve Perderium Müşteri Hizmetlerine en çok sorulan soru ve yardım olarak Tül Perde..
Devamını oku..
Güvenilir Perde Mağazası

Güvenilir Perde Mağazası

Perde Haberleri 21 Ağustos 2019
Merhabalar, bugün Perderium E-Ticaret sitemiz üzerinde bulunan BLOG sayfamızda “Güvenilir Perde Mağazası” konusu altında açıklamalarda bulunulacaktır. İnternet üzeri alışverişlerde birçok kişinin tereddütlerine bizlerde hak vermekteyiz. Perderium ekibi olarak bizlerde internet üzeri alışverişlerimizi yapıyoruz ve birçok kaliteli firmadan ürün alsak bile tereddüt oluyor. Ya istediğim ürün gelmezse, ya paramı alıp ürün göndermezlerse diye düşünceler bizlerede gelmiyor değil 🙂 İnsanlık hali sonuçta, bu düşünceler herbirimizde yer alır...
Devamını oku..
Ev Tekstili Ürün Satışlarımız Başlamıştır

Ev Tekstili Ürün Satışlarımız Başlamıştır

Perde Haberleri 7 Ağustos 2019
Türkiye’nin ilk Perde E-Ticaret hizmeti veren Perderium Online Alışveriş Mağazası artık Ev Tekstili sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Perderium yıllardır internet sektöründe Taç marka, Tül Perde, Zebra Perde, Kruvaze Perde ve Fon Perde hizmeti veren Google’da Perde türevli kelimelerin başında gelen, internette ilk Perde E-Ticaret sitesi olan ve müşteri memnuniyeti konusunda lider olarak gündemin en iyisi olma yolunda ilerleyen Perderium artık yoğun ilgi üzerine Ev..
Devamını oku..
İstanbul’da Perde Nereden Alınır

İstanbul’da Perde Nereden Alınır

Perde Haberleri 19 Haziran 2019
Perderium Mağazası, Batıkaradeniz bölgesinde Zonguldak, Karabük ve Bolu’da hizmet veren bir limited şirketidir. İnternet sektörü üzerinden tüm Türkiye ve hatta Dünya üzeri satışlarımız vardır. Perderium E-Ticaret sitesine en yoğun ilgi bölgesel olarak İstanbul üzeri siparişler gelmektedir. Durum böyle olunca İstanbul Perde arayışı içerisinde olanlar için müjdeli bir haber ile bu blog yazımızı yazıyoruz. Çok yakın bir sürede İstanbul içerisine Perderium mağazamızı kurarak siz değerli müşterilerimize..
Devamını oku..