Zebra Perde Kullanma Talimatları

Zebra Perde Kullanma Talimatları

Perde Haberleri 20 Ağustos 2020
Kasalı zebra perde montaj kolaylığı sağlamak amacıyla ayakları profil üzerinde önceden monte edilir. Zebra perdenin montajı yere paralel olarak yapılmalıdır. Portraylar hizalı bir şekilde tavana veya duvara monte edilmelidir. Perde profili veya kutusu, portraylar üzerindeki tırnaklara hafifçe bastırılarak yerine oturtturulur. Tavana montajda perdenin mermer veya pencere kollarına çarpmaması için perde, yeterli mesafede ön kısımdan takılmalıdır. Zemin bozukluğundan dolayı perde sağa veya sola doğru sarma yaparak..
Devamını oku..
Ahşap Jaluzi Kullanma Talimatı

Ahşap Jaluzi Kullanma Talimatı

Perde Haberleri 14 Haziran 2020
Ahşap Jaluzi perdenin montajı yere paralel olarak yapılmalıdır. Ahşap jaluzi perdenin yüksekliğine göre toplama payı dediğimiz (perdenin toplanmış yüksekliği )25-40cm arasında değişebilir. Bu ölçü dikkate alınarak montaj yeri doğru tespit edilmelidir. Mekan da ki açılır pencere veya kapıların kullanımını engellemeyecek şekilde uygulaması yapılmalıdır. Montajı yapılacak ene göre yeterli ayak kullanılmalıdır. Perde orijinal ayaklarıyla üst rayın iki ucundan tavana asılmasıyla monte edilir. Genişliğe göre ortaya destekleyici..
Devamını oku..
Perderium’da 10.Yıl Coşkusu !

Perderium’da 10.Yıl Coşkusu !

Perde Haberleri 12 Nisan 2020
Perderium E-Ticaret sitesinin kuruluşunun 10.yılını coşku ile kutluyoruz. Perderium siz değerli müşterilerine PERDE hizmeti veren firmadır. 2010 Nisan ayında kuruluşu gerçekleşen ve Türkiye’nin dört bi yanı olmak üzere Dünya çapında her noktada satış şubeleri aracılığı ile hizmet sağlayan Perderium E-Ticaret firmasında en yeni tül perde modelleri ve fon ürünleri ile birlikte Zebra Stor Perde, Mekanizmalı Kruvaze Perde ürünleri satışı yapılmaktadır. Perderium kurulduğu ilk günden bugüne..
Devamını oku..
Taç Yeni Desen Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

Taç Yeni Desen Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

Perde Haberleri 26 Ocak 2020
Türkiye’nin ilk Perde E-Ticaret Alışveriş sitesini kuran ve tüm dünyanın odak noktası haline gelen Teknoloji konusunda üstün seviyeli ekibi ile Perderium her zaman en iyisini sunan firma olmuştur. Perderium Store mağazasası olarak bilinsede iş yerimizin içerisinde Pierre Cardin, Verdi, Vinaldi ve TAÇ gibi dünya markaları ürünü yer almaktadır. E-Ticaret sitemiz üzerindede görüldüğü gibi bizler Perderium ekibi olarak genellikle marka ürünü önermemizdeki en büyük amaç ve..
Devamını oku..
Perderium İstanbul Bağcılar Şubesi

Perderium İstanbul Bağcılar Şubesi

Perde Haberleri 18 Ocak 2020
Türkiye’nin ilk kurulmuş olan ilk Perde E-Ticaret sitesi olan Perderium, İstanbul Bağcılar Şubesi hizmetine devam ediyor. Stoklarımızda daha çok Tül Perde, Kruvaze Perde, Fon Perde, Zebra Stor Perdeler mevcuttur. ve Tüm Perde kategorisinde %70’e varan NET indirimler mevcuttur. Perderium istanbul Bağcılar Şubesi net adresi Bağcılar meydanı no 21. Tüm İstanbul halkını bekliyoruz… Perderium hizmet noktaları: Kadıköy, Üsküdar, Fatih, Beşiktaş, Tuzla, Eyüp, Beykoz, Sarıyer, Başakşehir, Zeytinburnu,..
Devamını oku..
Perderium Ankara’da Adresi Neresi ?

Perderium Ankara’da Adresi Neresi ?

Perde Haberleri 11 Ocak 2020
Türkiye’nin en iyi ve ilk kurulmuş olan Perde E-Ticaret firması Perderium hızlıca büyümeye devam ediyor. Perderium ilk kurulduğu günden bugüne misyon ve vizyon kurallarına uyarak en iyi satışı yapmaktadır. Perderium, Zonguldak’da ilk mağazasını açmış ve yakın bölgelerimizden bizler için gelen müşterilerimizi düşünerek sırası ile Bolu ve Karabük’de Perde Mağazalarımızı kurmuş bulunmaktayız. Batı Karadenizin en iyisi olarak adımızdan söz ettirerek Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Perde E-Ticaret..
Devamını oku..
Perderium Almanya Yolunda!

Perderium Almanya Yolunda!

Perde Haberleri 2 Ocak 2020
Türkiye’nin ilk Perde E-Ticaret sitesini tasarlayan ve yazılımını geliştiren Perderium, Taç marka Perde ürünlerini en uygun fiyatlardan satarak tüm ülkemize en iyi hizmeti sağlamaktan gurur duymaktadır. Perderium Zonguldak’da başlayan ve Karabük’de, Bolu’da ve İstanbul’da Perde Şubelerini açarak müşterilerine kolay ulaşım ve hizmeti sunan lider bir Perde firmasıdır. 2019 yılının sonları ve 2020 yıllarının başı itibari ile en çok siparişi ve müşteri görüşmelerini Perderium müşteri hizmetleri..
Devamını oku..
Çekiliş Var

Çekiliş Var

Perde Haberleri 23 Aralık 2019
Perderium 10 Müşterisine PERDE hediye ediyor! Nasıl mı ? Çekiliş instagram hesabımız üzerinden yayınlanmıştır, geçerli link adresi: https://www.instagram.com/p/B6aikPhFGMe/ Yapmanız Gerekenler: 💁‍♀️ Perderium İnstagram Sayfamızı takip etmek, 💁‍♀️ İnstagram’da çekiliş postunu beğenmek, 💁‍♀️ Paylaşılan posta yorumla en az 3 arkadaşınızı etiketlemek 💁‍♀️ Ve son olarak www.Perderium.com E-Ticaret sitesine girip beğendiğiniz ürüne bu site üzerinden yorum yapmak. Sitemiz üzerinden yorum yaptığınız ürün instagram kullanıcı adınız ile birlikte..
Devamını oku..
Dikey Tül Perde Şikayet Var

Dikey Tül Perde Şikayet Var

Perde Haberleri 14 Aralık 2019
Türkiye’nin ilk Perde E-Ticaret sitesi olan ve Tül, Kruvaze, Fon, Zebra ve Stor çeşitleri ile siz değerli müşterilerine en iyi ürünleri en iyi fiyat garantisi ile sunan Perderium, müşterilerinden yoğun olarak Dikey Tül Perde istenilmesi üzerine bu konuyu açma gereksinimi duymaktayız. Dikey Tül Perdeleri mağazalarımızda metrekare fiyatlarını oldukça indirimli satarak birçok müşteriyi yeni nesil dikey tül perde sahibi yaptık. 3 ay gibi kısa süre geçtikten..
Devamını oku..
Perderium 2020 Yılı Perde Modelleri

Perderium 2020 Yılı Perde Modelleri

Perde Haberleri 8 Aralık 2019
Perde Modelleri kelimesi Google arama motorunda oldukça yüksek hacimli aranan kelime ve bakılan kategoridir. Türkiye’nin ilk PERDE E-Ticaret satış sitesi olan Perderium ise birçok Görseller bölümünde ilk sıralarda yerini almaktadır. Siz değerli müşterilerimiz Perde arayışlarına genellikle Görseller’den yapmakta ve gördüğü ürünü sipariş etmektedir. Perderium internet ortamında 3.yılını hizmet vermekte ve ilk günki misyon ile vizyonuna uyarak emin adımlarla hizmet ilerleyişine devam etmektedir. Perderium’da; Tül Perde,..
Devamını oku..
Perderium hakkında adres telefon bilgiler

Perderium hakkında adres telefon bilgiler

Perde Haberleri 21 Kasım 2019
Perderium, Türkiye’de ilk Perde E-Ticaret hizmeti sunan ve 30 yılı aşkın bir süredir Perde satışı yapan firmadır. Perderium, Zonguldak ilinde kurulmuş ve müşteri sayısının artışı ile Karabük ve Bolu’da Perde hizmetine devam etmekle beraber 2019 yılının Ağustos ayında İstanbul Bağcılar bölgesinde Mağazasını kurmuştur. Perderium, internet üzerinde büyük bir aranma hacmine sahip olmakla beraber iletişim bilgileri, telefon numarası ve adres bilgileri araştırıldığını gördük. Bunun üzerine ise..
Devamını oku..
× Whatsapp Destek Hattı