Perderium hakkında adres telefon bilgiler

Perderium hakkında adres telefon bilgiler

Perderium, Türkiye’de ilk Perde E-Ticaret hizmeti sunan ve 30 yılı aşkın bir süredir Perde satışı yapan firmadır. Perderium, Zonguldak ilinde kurulmuş ve müşteri sayısının artışı ile Karabük ve Bolu’da Perde hizmetine devam etmekle beraber 2019 yılının Ağustos ayında İstanbul Bağcılar bölgesinde Mağazasını kurmuştur. Perderium, internet üzerinde büyük bir aranma hacmine sahip olmakla beraber iletişim bilgileri, telefon numarası ve adres bilgileri araştırıldığını gördük. Bunun üzerine ise bu makalemizi açmayı uygun görüyoruz.

Perderium Müşteri Hizmetleri Telefon Numaramız +90 507 580 31 58

İnternet üzerinde kendilerinin Perderium yetkilisi olarak tanıtan ve Perderium mağazasıyız diye kendini gösteren kişilere asla irtibar etmemenizi önemle rica ediyoruz. Bursa’da Perderium yetkilisiyiz denmesi üzerine birçok kişiyi kandırarak ve yanıltarak gerçek Perderium adını yekeleyen kişiler bulunmaktadır. Lütfen bu kişilere güvenmeyiniz. Perderium’un internet üzerinde tek telefon numarası +90 507 580 31 58 ve tek hizmet sunduğu bölüm ise www.Perderium.com E-Ticaret sitemizdir. Perderium hakkında müşteri yorumlarının bulunduğu bölümü ise okumanızı ve göz atmanızı önermekteyiz. Perderium iletişim, Perderium.com yorumları ve müşteri hizmetleri şikayetleri için tıklayın! Perderium.com için yazılan tüm şikayet ve kullanıcı yorumları aşağıdadır.

http://perderium.com/musteri-yorumlari-oneri-ve-istek/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , ,

Perderium hakkında adres telefon bilgiler (2 Yorum)

  1. Bursada kendini perderium diye tanıtan bi dükkandan perde aldım ve hiç memnun kalmadım. Ben onları siz sanmıştım çünkü internette çok reklamlarınızı görmüştüm. çok üzüldüm ilk başta. sizlere çok teşekkür ederim yinede benim için elinizden geleni yaptınız…

    • Elif hanım merhabalar, üzülerek belirtiyorum ki sizin adınıza oldukça kötü durum olmakla beraber, bizler adınada üzücü bir durumla karşılaştık efendim. Perderium ismini kullanarak piyasada ürün satışı yapan ve daha sonra bize gelerek şikayetçi olduklarını belirten kişiler var ki. Bizler Perderium olarak elimizden geleni yapıyoruz ve sizlerin haklarını savunuyoruz. Yinede elimizden fazlası gelmemektedir. Perderium sahibi ile sizin durumunuzu görüştüğümde, sırf adımızı kullandıkları için ve sizlerde Perderium firmasına olan güveninizden dolayı o kişileri bizden sanmadınızdan dolayı e-ticaret sitemiz üzerinde beğeneceğiniz ürünün fiyatını yarıyarıya indirerek size bu fırsatı sunduğunu belirtmiştir.

      Size ve tüm müşterilerimize söylüyoruz, Perderium satışlarını sadece Perderium.com üzerinden yapmakta ve Sadece tek bir tane destek telefon numaramız bulunmaktadır +90 507 580 31 58

× Whatsapp Destek Hattı