Perderium’da 10.Yıl Coşkusu !

Perderium’da 10.Yıl Coşkusu !

Perderium E-Ticaret sitesinin kuruluşunun 10.yılını coşku ile kutluyoruz. Perderium siz değerli müşterilerine PERDE hizmeti veren firmadır. 2010 Nisan ayında kuruluşu gerçekleşen ve Türkiye’nin dört bi yanı olmak üzere Dünya çapında her noktada satış şubeleri aracılığı ile hizmet sağlayan Perderium E-Ticaret firmasında en yeni tül perde modelleri ve fon ürünleri ile birlikte Zebra Stor Perde, Mekanizmalı Kruvaze Perde ürünleri satışı yapılmaktadır. Perderium kurulduğu ilk günden bugüne kadar tüm kargo ücretleri kendi bünyesince ödenmektedir. Ücretsiz kargo imkanı ile birlikte Perde dikiş ücretleri alınmamaktadır.

Perde alırken dikkat edilmesi gerekenler ve perde ile ilgili diğer bilgileri burada bulabileceksiniz. Detay gibi görünen fakat bir evin en önemli unsurlarından olan perde ve tüller evde geçirilen zamanın rahatlığında büyük önem taşır. Perde seçiminin ne kadar önemli olduğunu yazının bütününü okuduğunuzda daha iyi anlayacaksınız. Tül perdeler, kumaş perdeler ve mekanik perdeler adlarıyla yapısal olarak sınıflandırabiliriz.Mekanik perdeler de stor, zebra, jaluzi ve dikey perdeler olarak adlandırılır. Evin bölümlerine geçmeden önce perde seçerken öncelikle klasik kumaş ve tül perde mi yoksa mekanik perdemi seçileceği değerlendirilmelidir. Bu iki perde tipi gerek göz zevki, gerekse kullanım açısından birbirinden oldukça farklıdır. Kumaş perdeye karar verildiyse işler biraz daha kolay olur. Zira yapılması gereken yalnızca renge ve modele karar verdikten sonra ölçü almaktır. Mekanik perde sistemleri tercih edilecekse dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Mekanik perdenin bir hayli çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri, stor perdelerdir. Bu perde çeşitleri, tüllerin altında güneşlik olarak kullanılabileceği gibi tek başına da kullanılabilir. Bir hayli renkte ve desende stor perde bulunur. Ayrı olarak dekorasyona katkıda bulunmak amacıyla stor perdelere istenilen eklemeler,boncuklar, reymeler da yapılabilir. Son zamanlarda stor perde oldukça yaygın olarak tercih edilen bir ürün olmuştur.

Aşağıda görsel olarak ekli PERDE ürünleri Perderium tarafından yapılmış ve siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
× Whatsapp Destek Hattı