Tül Perde mi Zebra Perde mi ?

Tül Perde mi Zebra Perde mi ?

2019 yılının Ekim ayının gelmesi sebebi ile kış kendini göstermiştir. Soğuk havalar kapıda ve kış temizliği başlamıştır. Her ne kadar temizlik yapılsa bile, evde yanacak olan kalorifer soba gibi ısıtma olanakları sebebi ile ev içerisinde batan eşyalar olacaktır. Durum böyle olunca ilk kirlenecek ev eşyası doğal olarak PERDE’dir. Google aranma sonuçlarını incelediğimizde ve Perderium Müşteri Hizmetlerine en çok sorulan soru ve yardım olarak Tül Perde mi Zebra Perde mi öneriyorsunuz oluyor. Tüm merak edenler için bu makalemizi yayınlıyoruz.

İstanbul’dan, Ankara’dan, İzmir’den, Sivas’dan heryerden yoğun bir müşteri kitlemesi olması sebebi ile tüm müşterilerimize yakından ilgi ve güleryüzlü davranmaktayız. Tamamen kendi önerimizi sunmaktayız. Evlerimizin salon, yatak odası ve oturma odasına Tül Perde önerisi yapmaktayız. Çocuk Odası ve Mutfak için ise Zebra Perde önermekteyiz. Öncelikle Salon Perde önerisi için başlayalım. Salona Neden Tül Perde Yaptırmalıyım ? diye aklında soru işareti kalan müşterilerimize, Salon genellikle evde yaşayan kişiler ile birlikte daha çok zaman geçilen ve günlük bulunan odadır ve güzellik açısından Tül Perde önermekteyiz. Yatak Odasına neden Tül Perde Olmalı diye aklı karışan kişiler için ise, Yatak Odasına Zebra Perde veya Dikey Perde önerisinde bulunsak şöyle sorunlar oluşabilir. Zebra Perde Slayt geçiş sistemi üzerinden içerisi gözükebilir veyada havalandırma için kompile yukarı kaldırılmalıdır. Yatak Odasını bizler biraz daha gizli tutma peşindeyiz.

Gelelim Zebra Perde için önerdiğimiz Mutfak veya Çocuk Odasına! Zebra Perde kullanışı bakımından kolay ve kendini yıkayabilir özelliği bulunan ürünlerdir. Çocuk Odası genellikle renkli ürünlerin ve eşyaların bulunduğu bölgedir ve kız – erkek için zebra stor modellerimiz yer almaktadır. Mutfak için Zebra Perde önerimizde en çok kirlenen, yemek yapılırken yağ kullanıldığı için daha çok batan bir perde olacağı için kullanımı basit kolay ürünü göz önünde tutmalıyız.

Salon, Yatak Odası ve Oturma Odası için Tül Perde, Fon Perde, Kruvaze Perde düşünmelisiniz. Çocuk odası ve Mutfak için ise Zebra Perde düşünmelisiniz. Perderium sizlere en iyisini sunarken hayal ettiğiniz heryerde olmayı kendine borç bilmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , ,

Tül Perde mi Zebra Perde mi ? (2 Yorum)

  1. Perderium sizden ürün aldım ve çok memnun kaldım gerçekten harikasınız çok iyi ilgileniyorsunuz

× Whatsapp Destek Hattı